Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gem Coin Nedir – Nasıl Bulunur
#1
Gem Coin Nedir – Nasıl Bulunur
İnternet üzerinde her geçen gün yeni bir coin projesi ön plana çıkmaktadır. Bu projelerin bazıları kısa süre içerisinde rafa kaldırılırken bazıları da son derece iyi yükselişler yakalayabilir. İşte tam da bu noktada yatırımcısını mutlu eden coinler dikkat çeker. Örneğin gem coin bu coinler arasında en dikkat çekici olanlar arasındadır. Peki ama gem coin nedir? Neden ön plana çıkmaktadır ve ne gibi farkları bulunmaktadır. Bu konuyu sizin için detaylı bir şekilde araştırdık. Hazırsanız başlayalım…
En Basit Tabiriyle Gem Coin Nedir?
İyi bir projesi bulunan çok kısa süre içerisinde olmasa da yatırımcısının yüzünü güldürmeyi başaran coinlere gem coin adı verilir. Zaman içerisinde pek çok farklı gem Project ön plana çıkıyor olsa da bunların büyük bir kısmı artık yatırımlık değerini yitirmiştir. Bu durumun en temel nedeni ise yapması gereken yükselmeyi yakalamış olmasıdır. 
Başka bir değiş ile gem coin dediğimiz coinler çok yükselme ihtimali bulunan ve çok fazla göz önünde bulunmayan coinlerdir. Zaten bir coin çok fazla kişinin incelemesinde olursa işte o zaman yükselmesini daha fazla yapamayacaktır. 
Doğrudan yükselmeden o coinleri tespit edip almak son derece önemlidir. 
Gem Coin Ne Değildir
İnternette bazı coin analiz konularında karşılaştığımız bir konu bulunmaktadır. O da gem coin denildiğinde çok az adetli coinlerin altının çizildiğidir. Aslına bakılırsa ille de bir coinin gem coin olması için aşırı ucuz yada çok sınırlı adette olması gerekmez. Bu gibi durumlar sadece yatırımcının kafasını karıştırmak için yapılan bir takım spekülasyonlardır. 
Uzun vadede değer kazanan ve kazandığı değeri ivmeleyerek korumaya devam eden her coin gem coindir. Yalnız bir coin yeterince fiyatlandıktan sonra ondan bir gelecek beklemek pek mantıklı olmayabilir.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)