Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kısa Hikayelerle İngilizcenizi Geliştirin
#1
Kısa Hikayelerle İngilizcenizi Geliştirin
Bir dili kısa süre içerisinde öğrenmek istiyorsanız kelimeleri iyi öğrenmeniz gerekmektedir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte İngilizce öğrenmek isteyenler için oldukça pratik pek çok uygulama ve web sitesinin açıldığını söyleyebiliriz. Bunlardan bir tanesi var ki gerçekten başarılı bir çizgide yer aldığını belirtmeden geçmemek gerekmektedir. Basit hikaye okuyarak son derece hızlı bir şekilde İngilizcenizi geliştirebilirsiniz.
Hızlı ve Kalıcı Öğrenmenin Formülü
Dil öğrenmeniz için öncelikle o dilin kelimelerine hükmetmeniz şarttır. Mevcut yaşam standartları içerisinde bir dili baştan öğrenecek kadar zamanınız olmayabilir. İş temposunda, dersler arasında sıfırdan İngilizce üzerine yoğunlaşma imkânı bulamayabilirsiniz. 
O sebeple bu uygulamayı indirerek önce Türkçe hikâye okursunuz. Daha sonrasında ise okuduğunuz bu kısa hikâyenin İngilizce versiyonu karşınıza çıkar. 
Bu Size Ne Kazandırır?
Öncelikle iki farklı dilde yer alan kelimeleri daha net bir şekilde öğrenme imkânı bulursunuz. Aynı zamanda hikayeler kısa ve sürükleyici olduğu için iki dilde hızlı öğrenmeye katkı sağlarsınız. Dilerseniz İngilizcenizi geliştirmek için kendi hikayenizi yazarak uygulamaya gönderebilirsiniz. Çok boyutlu katkılar ile Türkçe İngilizce hikaye seçeneğini bir arada sunmayı başaran uygulamamız kısa süre içerisinde çok büyük bir popülerlik kazanmıştır. 
Kişiselleştirilebilir Seçenekler
Yazı tipinin, fontunun ve uygulamanın arka fon renginin ayarlanması mümkündür. Evde, işte, seyahat ederken ya da arkadaşınızı beklerken İngilizcenizi geliştirmek için çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. Her geçen gün farklı bir hikâye ve oldukça eğlenceli seçeneklerle karşınızda…
Daha detaylı bilgi sahibi olmak adına uygulamaya indirebilir ve İngilizcenizi geliştirmek için çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Kısa hikayelerle alınacak çok uzun bir yol var diyebiliriz. İngilizcenizi eksiksiz ve hızlı bir şekilde ilerletmek için sizleri de bu uygulamayı indirmeye davet ediyoruz. Yüzlerce olumlu yorumla birlikte İngilizcenizi ilerletmek istediğinizde sadece bir tık uzağınızda bulunuyoruz.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)